Výsledky

                                            KATEGORIE "A" 0-36

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Bradáč Vratislav 11.8 21.5 9 91 82 155 16
Bradáčová Monika 9.7 7 80 73
2 Štursa Petr 8 30 6 82 76 161 23
Slezáčková Hana 22 17 102 85
3 Doležal Tomáš 11.2 34.9 8 86 78 162 26
Štefek Dalibor 23.7 18 102 84
4 Peřich Lumír 14.5 23.5 11 92 81 163 18
Pavlínek Dalibor 9 7 89 82
5 Prause Tomáš 14.1 24.1 11 92 81 166 19
Hradecký Zdeněk 10 8 93 85
6 Sieder Tomáš 12 30.5 9 86 77 167 23
Majer Daniel 18.5 14 104 90
7 Mikeska Martin 11.6 22.8 9 93 84 168 17
Král Martin 11.2 8 92 84
8 Šašek Jiří 16.5 25.7 12 101 89 168 19
Laimar Jan 9.2 7 86 79
9 Malý Jaromír 12.8 33.1 10 92 82 168 25
Merenda Miroslav 20.3 15 101 86
10 Balaš Dalibor 13.4 18.2 10 95 85 169 14
Blažek Jiří 4.8 4 88 84
11 Lysek Aleš 13.8 25.3 10 93 83 172 19
Zgabaj Michal 11.5 9 98 89
12 Koníř Milan 16.8 29.7 13 97 84 173 23
Velička Radim 12.9 10 99 89
13 Pospíšil Ivo 17.3 33.1 13 98 85 175 25
Pospíšilová Ivana 15.8 12 102 90
14 Bojko Jiří 16.9 31.7 13 100 87 176 24
Bojková Sylva 14.8 11 100 89
15 Nevrkla Michal 10.2 30 8 99 91 178 23
Vlčková Lenka 19.8 15 102 87
16 Šporn Miroslav 13.2 32.9 10 98 88 180 25
Mačuda Vítězslav 19.7 15 107 92
17 Dibon st. Michael 23.5 33.6 18 111 93 181 26
Kocián Jaroslav 10.1 8 96 88
18 Švestka Jiří 15.8 35.9 12 106 94 186 27
Chytil Stanislav 20.1 15 107 92
19 Lukenda Ljubo 16.9 27.6 13 102 89 188 21
Černý Michael 10.7 8 107 99
20 Kopcová Jana 19.7 32.3 15 115 100 192 24
Kopec Jiří 12.6 9 101 92

                                             KATEGORIE "B" 37-60

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Křižák Michal 28.7 36.9 22 105 83 158 28
Voznica Štěpán 8.2 6 81 75
2 Blahuta Vladimír 32 37.2 24 111 87 162 28
Rodovský Roman 5.2 4 79 75
3 Nováček Miroslav 28.1 47.8 21 103 82 166 36
Vargic Mikuláš 19.7 15 99 84
4 Szűcs Martin 16.5 51.8 12 94 82 170 38
Palová Jana 35.3 26 114 88
5 Cáb Aleš 20.7 55.2 16 98 82 170 42
Klein Vladimír 34.5 26 114 88
6 Návrat Vít 34.5 56.4 26 109 83 170 42
Oršový Vladimír 21.9 16 103 87
7 Aldorf Leoš 25.4 46.2 19 110 91 173 35
Nádeníček Martin 20.8 16 98 82
8 Chýlek Jaroslav 45 50.5 34 123 89 173 38
Faldyna Patrik 5.5 4 88 84
9 Duháček Miroslav 17.2 39.2 13 98 85 174 30
Mikulec Libor 22 17 106 89
10 Holiš František 18.9 59.9 14 93 79 174 45
Holišová Alena 41 31 126 95
11 Juhász Jiří 27.6 51.7 21 108 87 175 39
Paloncyová Jana 24.1 18 106 88
12 Bajnar Jan 16.1 38.3 12 98 86 176 29
Němec Radek 22.2 17 107 90
13 Purmenský Luděk 25 47 19 103 84 176 36
Stančík Miroslav 22 17 109 92
14 Štefek Jakub 12.7 52.7 10 90 80 176 40
Štefková Mirka 40 30 126 96
15 Madej Dalibor 23.2 41.3 17 108 91 177 31
Schneider Pavel 18.1 14 100 86
16 Martynek Radek 35.4 48.2 27 124 97 177 37
Kociánová Ivana 12.8 10 90 80
17 Stavař Jindřich 25.2 43.4 19 103 84 179 33
Fiala Matouš 18.2 14 109 95
18 Pecina Martin 30.8 51.2 23 112 89 181 38
Vaníček Daniel 20.4 15 107 92
19 Jaroš Pavel 25.8 56 19 106 87 183 42
Bena Kamil 30.2 23 119 96
20 Cabáková Martina 22.1 40.1 17 109 92 185 31
Šašková Jiřinka 18 14 107 93
21 Wybitul Pavel 22.5 53 17 106 89 193 40
Wybitulová Barbora 30.5 23 127 104
22 Čížek Břetislav 18.6 44.2 14 110 96 198 33
Füssyová Ivana 25.6 19 121 102

                                           KATEGORIE "C" 61-108

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Hájek Břetislav 42 77.5 32 122 90 173 59
Dibon Michael 35.5 27 110 83
2 Duračinská Petra 50 68.2 38 128 90 176 52
Zachveja Marcel 18.2 14 100 86
3 Konečný Petr 54 71.5 41 143 102 177 54
Novotný Otakar 17.5 13 88 75
4 Reiter Michal 38 76 29 124 95 184 58
Reiter jun. Michal 38 29 118 89
5 Holeksová Pavlína 35.5 70.7 27 125 98 198 53
Siederová Renáta 35.2 26 126 100
6 Haška Ladislav 48 80.6 36 145 109 199 60
Šindler Petr 32.6 24 114 90
7 Křivohlavý Bohumil 36 63.9 27 128 101 200 48
Láznička Antonín 27.9 21 120 99
8 Holeksa Petr 23.3 77.3 17 111 94 204 58
Bartoň Radim 54 41 151 110
9 Uherková Michaela 54 87.9 41 154 113 215 66
Lázničková Ludmila 33.9 25 127 102

                                           VLOŽENÉ SOUTĚŽE

LONGEST DRIVE - MUŽI - Jaroslav Kocián
LONGEST DRIVE - ŽENY - Jana Palová
NEAREST TO PIN  - Miroslav Stančík 1,69m
SOUTĚŽ NOVICŮ      
PATOVÁNÍ    
1. místo - Tomáš Reiter
2. místo - Alena Hájková
3. místo - Silvestr Malušek

                                           SOUTĚŽ NOVICŮ

POŘADÍ TEAM PŘÍJMENÍ JMÉNO součet ran brutto součet teamu 2 nejlepších výsledků
1 A Dibonová Kateřina 20 39
Hájková Alena 19
Stančíková  Pavlína 21
2 B Malušek  Silvestr 26 59
Kovařík  Martin 33
3 C Dibonová Markéta 48 72
Reiter Tomáš 24
Další turnaje

Kravaře

Datum: 19. 5. 2018

Golfový areál je citlivě umístěn do anglického parku kolem barokního zámku a staleté stromy a mnohé…

Austerlitz

Datum: 23. 6. 2018

Golfový areál je domovským hřištěm GOLF CLUBU AUSTERLITZ. 18-ti jamkové hřiště, charakteristické…

Čeladná

Datum: 12. 7. 2018

Hřiště, jež dostalo svou nynější podobu v roce 2004 a prošlo křtem European PGA Tour v roce 2009,…

Ostravice

Datum: 21. 7. 2018

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v…

Šilheřovice

Datum: 4. 8. 2018

Golfový areál je domovským hřištěm PARK GOLF CLUBU OSTRAVA. 18-ti jamkové hřiště je zasazeno do…