Výsledky Kravaře

                                       KATEGORIE "A" 0-36 

 

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Bradáč Vratislav 12.6 21.9 9 85 76 144 16
Bradáčová Monika 9.3 7 75 68
2 Doležal František 8.3 14.6 6 76 70 148 11
Chudo Radim 6.3 5 83 78
3 Vlach Petr 14.2 25.1 11 85 74 149 19
Křístek Vladimír 10.9 8 83 75
4 Lukenda Ljubo 16.2 30.2 12 87 75 152 23
Černý Michael 14 11 88 77
5 Štursa Petr 7.3 30.2 5 80 75 154 22
Slezáčková Hana 22.9 17 96 79
6 Prause Tomáš 13.8 24.8 10 90 80 155 18
Hradecký Zdeněk 11 8 83 75
7 Kantorek Jan 12.4 29.9 9 82 73 155 22
Šimurda Jakub 17.5 13 95 82
8 Doležal Lukáš 6.6 17.2 5 85 80 157 13
Štefek Jakub 10.6 8 85 77
9 Melcher Ota 16 34.6 12 91 79 168 26
Šašková Jiřinka 18.6 14 103 89
10 Šporn Miroslav 12.9 33.4 10 88 78 171 25
Mačuda Vítězslav 20.5 15 108 93
11 Bravencová Renáta 19.2 34.6 14 94 80 172 26
Szűcs Martin 15.4 12 104 92
12 Koláček Rostislav 15.8 29.5 12 120 108 195 22
Paloch Petr 13.7 10 97 87

   
                                            KATEGORIE "B" 37-60 


pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Blahuta Vladimír 32 37.3 24 102 78 148 28
Rodovský Roman 5.3 4 74 70
2 Mocek Lubomír 43 54.8 32 116 84 152 41
Doležal Tomáš 11.8 9 77 68
3 Balaš Dalibor 13.9 41.3 10 85 75 157 31
Junek Václav 27.4 21 103 82
4 Šašek Jiří 17.5 38.9 13 93 80 159 29
Cabáková Martina 21.4 16 95 79
5 Kubiszová Jana 34.7 39.6 26 111 85 159 30
Milata Tomáš 4.9 4 78 74
6 Navrátil Libor 17.3 38 13 94 81 160 29
Sopuch Jaromír 20.7 16 95 79
7 Chýlek Jaroslav 37 43.2 28 114 86 160 33
Faldyna Patrik 6.2 5 79 74
8 Palyza Lumír 17.9 38.3 13 85 72 162 28
Jašůrek Mirko 20.4 15 105 90
9 Štefek Dalibor 23.9 58.9 18 92 74 162 44
Štefková Mirka 35 26 114 88
10 Hudeček Jaromír 18.6 41.4 14 96 82 163 31
Jaroš Pavel 22.8 17 98 81
11 Holeksa Petr 23.2 58.8 17 103 86 163 44
Holeksová Pavlína 35.6 27 104 77
12 Klímek Pavel 15.4 41.1 12 95 83 165 31
Stavař Jindřich 25.7 19 101 82
13 Matuš Tomáš 27.3 43.7 20 106 86 165 32
Bajnar Jan 16.4 12 91 79
14 Nováček Miroslav 28.2 46.1 21 105 84 165 34
Vargic Mikuláš 17.9 13 94 81
15 Kučerka Miroslav 12.5 46.1 9 89 80 165 34
Kučerková Luďka 33.6 25 110 85
16 Duháček Miroslav 17.7 52 13 98 85 166 39
Barvík Chrudoš 34.3 26 107 81
17 Voznica Štěpán 8.3 37.2 6 88 82 167 28
Křižák Michal 28.9 22 107 85
18 Čížek Břetislav 18.7 42 14 94 80 167 31
Šafarčík Břetislav 23.3 17 104 87
19 Gříbek Čestmír 30.5 51.3 23 113 90 172 39
Vaníček Daniel 20.8 16 98 82
20 Král Eduard 20.9 40.4 16 95 79 175 31
Malý Libor 19.5 15 111 96
21 Cáb Aleš 20.9 44.9 16 97 81 175 34
Novák Svatopluk 24 18 112 94
22 Koníř Milan 17 48.8 13 103 90 176 37
Konířová Lucie 31.8 24 110 86
23 Bajer Pavel 28 55.8 21 105 84 176 42
Klein Vladimír 27.8 21 113 92
24 Maňas David 19.2 36.5 14 101 87 177 27
Schneider Pavel 17.3 13 103 90
25 Juhász Jiří 23.2 47.7 17 100 83 202 35
Paloncyová Jana 24.5 18 137 119

                                           KATEGORIE "C" 61-108 

 

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Milata Jakub 20.5 66.5 15 89 74 148 50
Krupica Jan 46 35 109 74
2 Dresler Tomáš 33 76 25 108 83 155 57
Říha Zdeněk 43 32 104 72
3 Sobek Jiří 41 67.2 31 106 75 157 51
Merenda Petr 26.2 20 102 82
4 Dibon sen. Michael 23.7 61.7 18 94 76 162 47
Reiter sen. Michal 38 29 115 86
5 Chvatík Tomáš 22 64 17 105 88 164 49
Kudrna Vladimír 42 32 108 76
6 Hájková Alena 54 108 41 118 77 164 82
Reiterová Eva 54 41 128 87
7 Martynek Radek 36 90 27 107 80 167 68
Lištván Juraj 54 41 128 87
8 Dibon jun. Michael 31.9 66.9 24 107 83 173 50
Hájek Břetislav 35 26 116 90
9 Reiter Tomáš 43 78.4 32 125 93 178 59
Reiter jun. Michal 35.4 27 112 85
10 Füssyová Ivana 26.3 80.3 20 98 78 184 61
Čížková Lucie 54 41 147 106
11 Trčka Lukáš 24.6 78.6 18 106 88 205 59
Schwarzer Karel 54 41 158 117

 

                                               VLOŽENÉ SOUTĚŽE 

LONGEST DRIVE - MUŽI

- Jan Bajnar
LONGEST DRIVE - ŽENY - Monika Bradáčová
NEAREST TO PIN  - Vladimír Křístek

                                                   

                                              SOUTĚŽ NOVICŮ - PATOVÁNÍ
   

1. místo - Gabriela Klímková
2. místo - Martin Kovařík
3. místo - Zdeněk Chudárek

                                            

                                        SOUTĚŽ NOVICŮ - AKADEMIE HRA

 

POŘADÍ TEAM příjmení jméno součet ran brutto součet teamu 2 nejlepších               výsledků
1  A Bradáčová Klárka 32 52
Novák Roman 27
Kovařík Martin 25
2 B Bradáčová Julie 38 57
Dibonová Markéta 27
Klímková Gabriela 30

Další turnaje

Kravaře

Datum: 19. 5. 2018

Golfový areál je citlivě umístěn do anglického parku kolem barokního zámku a staleté stromy a mnohé…

Austerlitz

Datum: 23. 6. 2018

Golfový areál je domovským hřištěm GOLF CLUBU AUSTERLITZ. 18-ti jamkové hřiště, charakteristické…

Čeladná

Datum: 12. 7. 2018

Hřiště, jež dostalo svou nynější podobu v roce 2004 a prošlo křtem European PGA Tour v roce 2009,…

Ostravice

Datum: 21. 7. 2018

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v…

Šilheřovice

Datum: 4. 8. 2018

Golfový areál je domovským hřištěm PARK GOLF CLUBU OSTRAVA. 18-ti jamkové hřiště je zasazeno do…