Výsledky Ropice

 

                                 KATEGORIE "A" 0-54

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Mališová Tereza 41 43.7 31 97 66 137 33
Kucharčík Michal 2.7 2 73 71
2 Duháček Miroslav 16.3 37.3 12 85 73 154 28
Mikulec Libor 21 16 97 81
3 Prause Tomáš 10.7 20.6 8 84 76 156 15
Hradecký Zdeněk 9.9 7 87 80
4 Vidura Pavel 13.9 29.6 10 83 73 156 22
Holiš František 15.7 12 95 83
5 Gongol Pavel 6.6 29.7 5 81 76 156 22
Holeksa Petr 23.1 17 97 80
6 Paloch Petr 13.8 30.3 10 86 76 156 22
Wybitul Pavel 16.5 12 92 80
7 Bujnošek Martin 3.9 16.3 3 78 75 157 12
Sieder Tomáš 12.4 9 91 82
8 Šašek Jiří 17.4 26.6 13 99 86 158 20
Laimar Jan 9.2 7 79 72
9 Štursa Petr 7.9 30.3 6 82 76 158 23
Slezáčková Hana 22.4 17 99 82
10 Širmer Jan 10.8 22.1 8 93 85 159 16
Mišinsky Tomáš 11.3 8 82 74
11 Bradáč Vratislav 13.4 21.1 10 92 82 160 16
Bradáčová Monika 7.7 6 84 78
12 Balaš Dalibor 14.2 21.3 11 94 83 162 16
Blažek Jiří 7.1 5 84 79
13 Peřich Lumír 12.7 21.9 10 85 75 163 17
Pavlínek Dalibor 9.2 7 95 88
14 Kučerka Miroslav 12 43.8 9 84 75 164 33
Kučerková Luďka 31.8 24 113 89
15 Novák Tomáš 24.6 54.1 18 99 81 164 40
Chýlek Jaroslav 29.5 22 105 83
16 Matoušek Milan 13.3 28.7 10 91 81 165 22
Matoušková Michaela 15.4 12 96 84
17 Kocián Jaroslav 7.8 32.5 6 80 74 165 25
Novák Svatopluk 24.7 19 110 91
18 Milata Tomáš 5.1 38.1 4 81 77 168 29
Samek Roman 33 25 116 91
19 Čížek Břetislav 16.8 39.9 13 91 78 168 30
Füssyová Ivana 23.1 17 107 90
20 Dvořák Jan 12.6 33 9 94 85 169 24
Budínská Šárka 20.4 15 99 84
21 Korda Jiří 15 30.8 11 104 93 170 23
Budínský Roman 15.8 12 89 77
22 Doležalová Pavlína 18.9 33 14 102 88 171 25
Doležalová Barbora 14.1 11 94 83
23 Koláček Rostislav 15.1 40 11 98 87 171 30
Kiša David 24.9 19 103 84
24 Klímek Pavel 10.6 30.3 8 88 80 172 23
Holčák Petr 19.7 15 107 92
25 Milata Jakub 16 40.2 12 91 79 173 30
Řehounek Miroslav 24.2 18 112 94
26 Jurčová Larisa 27.1 45 20 109 89 173 33
Jančar Jiří 17.9 13 97 84
27 Štefek Dalibor 19.6 50.9 15 104 89 173 38
Štefková Mirka 31.3 23 107 84
28 Mocek Lubomír 28.7 48.3 22 117 95 174 37
Mocek Jan 19.6 15 94 79
29 Šašková Jiřinka 20.4 40.6 15 107 92 176 30
Cabáková Martina 20.2 15 99 84
30 Skalský Petr 17.1 29.3 13 106 93 181 22
Šporn Miroslav 12.2 9 97 88
31 Cáb Aleš 20 45.6 15 180 165 248 34
Klein Vladimír 25.6 19 102 83

                                     KATEGORIE "B" 55-108

pořadí příjmení jméno HCP součet
HCP
dvojice
hrací
3/4 HCP
brutto netto výsledek
dvojice
netto
součet
hracího
hcp
1 Dresler Tomáš 24.4 56.9 18 98 80 165 42
Sobek Jiří 32.5 24 109 85
2 Koníř Milan 17.1 58.1 13 93 80 169 44
Urbanová Ilona 41 31 120 89
3 Kleinová Zuzana 35.7 59.6 27 118 91 172 45
Bajer Pavel 23.9 18 99 81
4 Janda Otto 33.9 59.2 25 111 86 173 44
Matuš Tomáš 25.3 19 106 87
5 Stavař Jindřich 26 66 20 107 87 173 50
Turok Ivo 40 30 116 86
6 Pecina Martin 28.4 56.3 21 110 89 175 42
Gříbek Čestmír 27.9 21 107 86
7 Toms Jan 28 70 21 107 86 178 53
Tomsová Kristýna 42 32 124 92
8 Dibon jun. Michael 26.7 77.7 20 107 87 178 58
Dibonová Kateřina 51 38 129 91
9 Holeksová Pavlína 29.9 62.9 22 116 94 180 47
Balašová Šárka 33 25 111 86
10 Dibon sen. Michael 22.1 60.1 17 101 84 181 46
Reiter sen. Michal 38 29 126 97
11 Reiter jun. Michal 31.9 62.6 24 111 87 182 47
Hájek Břetislav 30.7 23 118 95
12 Konečný Petr 48 79.5 36 122 86 182 60
Macák Igor 31.5 24 120 96
13 Láznička Antonín 29.1 67.1 22 116 94 185 51
Kramář Vladimír 38 29 120 91
14 Ježek Petr 47 81.7 35 134 99 185 61
Martynek Radek 34.7 26 112 86
15 Reiterová Eva 53 88.2 40 144 104 192 66
Hájková Alena 35.2 26 114 88

                                       VLOŽENÉ SOUTĚŽE

LONGEST DRIVE - MUŽI - Zdeněk Hradecký
LONGEST DRIVE - ŽENY - Martina Cabáková
NEAREST TO PIN  - Kateřina Dibonová

 

PATOVACÍ SOUTĚŽ NOVICŮ

1. místo - Radka Cahlíková
2. místo - Klára Bradáčová
3. místo - Simona Jandová

 

HRA NOVICŮ AKADEMIE

1. místo - Klára Bradáčová
2. místo - Simona Jandová
3. místo - Martina Laimarová