finále   ŠILHEŘOVICE  15. 8. 2009
Four-Ball o nejlepší součet ran "netto"
VÝSLEDKOVÁ LISTINA  SOUTĚŽ JEDNOTLIVCŮ - STABLEFORD NETTO
KATEGORIE A: společná HCP 0 - 18
 
Pořadí Příjmení/jméno Klub reg. číslo HCP
před
kolo 1. Skóre HCP
po
1 SIEDER Tomáš BESGK 0170568 12,7 41/82 41 11,2
2 LASOTA Petr BESGK 0170806 15,7 39/87 39 14,8
3 RYŠKOVÁ Halina BESGK 0170696 7,4 39/79 39 6,8
4 SEILER Jiří PGCMO 0060856 10,4 39/80 39 9,8
5 PRAŽÁK Petr GCOVA 0800075 8,1 38/79 38 7,7
6 CHUDO Radim BESGK 0170686 8,9 38/80 38 8,5
7 FRANKE Rolf GCOVA 0800174 9,3 37/81 37 9,1
8 KUČERKA Miroslav GCAUS 0280179 17,1 37/91 37 16,8
9 JANÍK Josef PGCMO 0060695 10,9 36/84 36 10,9
10 PEŘICH Lumír PGCMO 0060474 16,5 35/92 35 16,5
11 POLÁŠEK Bohumír PGCMO 0060117 11 35/85 35 11
12 DOLEŽAL Tomáš ZGCKR 0430701 16,9 35/92 35 16,9
13 RAŠKA Václav PGCMO 0060130 10,1 35/84 35 10,1
14 OLŠAR Petr VALGK 0650561 9,8 34/85 34 9,8
15 ŽENATÝ Tomáš GCBRN 0250017 12 34/87 34 12
16 BUJNOŠEK Martin PGCMO 0060826 10,9 34/86 34 10,9
17 PARTL Roman BESGK 0170482 8,8 34/84 34 8,8
18 BALÁŠ Dalibor BESGK 0170711 16,9 33/95 33 16,9
19 FALDYNA Patrik PGCMO 0060256 10,4 33/86 33 10,5
20 ŠAŠEK Jiří PGCMO 0060136 13,5 33/90 33 13,5
21 LANGR Marek BESGK 0170538 7,6 33/85 33 7,7
22 BOJKO Jiří PGCMO 0060851 18,1 33/100 33 18,1
23 RADINA Petr BESGK 0170672 17,4 32/96 32 17,5
24 RYŠKOVÁ Hana BESGK 0170685 12,9 32/92 32 13
25 LAIMAR Jan PGCMO 0060066 9,5 32/88 32 9,6
26 DUSÍLEK Jaroslav PGCMO 0060520 8,9 32/88 32 9
27 PAVLÍNEK Dalibor PGCMO 0060228 9,3 32/86 32 9,4
28 MILATA Tomáš BESGK 0170194 7,4 32/84 32 7,5
29 UHLÍŘ Jaroslav DGCSL 0200104 8,6 31/86 31 8,7
30 ZGABAJ Michal GCHVK 1320006 15,8 31/95 31 15,9
31 ŠEĎA Jindřich DGCSL 0200119 12,5 31/91 31 12,6
32 ŠAUER Miloš GCOLO 0240057 7,1 30/86 30 7,2
33 BRADÁČ Vratislav PGCMO 0060823 14,5 29/95 29 14,6
34 FLORIÁN Petr CMR 0014914 10,7 29/95 29 10,8
35 DOLEŽAL František BESGK 0170886 12,1 29/94 29 12,2
36 ČERNÝ Michael GCOVA 0800413 14,9 27/99 27 15
37 ŠTURSA Petr VALGK 0650623 9,2 27/91 27 9,3
38 HOLOTÍK Vojtěch VALGK 0650042 17,6 27/105 27 17,7
39 HUDEČKOVÁ Anna ZGCKR 0430292 17,5 26/104 26 17,6
40 ČÁSA Libor GCOLO 0240262 6,6 25/90 25 6,7
41 ŠTEFEK Jakub ZGCKR 0430832 13,3 24/102 24 13,4
 
Výsledková listina jednotlivců kategorie B:
Výsledková listina jednotlivců kategorie C:
Výsledková listina dvojic kategorie A:
Výsledková listina dvojic kategorie B:
Výsledková listina dvojic kategorie C:
Výsledková listina vložených soutěží:
Výsledková listina "soutěž Noviců":